Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

116 благодійників – фізичних осіб Полтавщини включили до Реєстру волонтерів АТО та/або здійснення заходів із забезпечення НБО

На початок березня 2023 року фахівцями підрозділів Головного управління ДПС у Полтавській області включено до Реєстру волонтерів АТО та/або здійснення заходів із забезпечення НБО (далі – Реєстр) 116 громадян.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Як проінформувала пресу заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, тільки з початку дії правового режиму воєнного стану до Реєстру включено 108 благодійників – фізичних осіб.

Серед переваг внесення громадян до Реєстру є звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами. Дане право закріплене у Законі України № 2747-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами» (далі – Закон № 2747) від 16 листопада 2022 року. Згідно з Законом № 2747 до доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, віднесено суму (вартість)  благодійної допомоги, отриманої благодійниками – фізичними особами, які до 01.01.2023 включені до Реєстру у період з 24.02.2022 до дати їх включення до цього реєстру.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області зазначили, що з січня 2023 року ДПС доопрацьовано програмне забезпечення, засобами якого здійснюється прийом та обробка заяви в електронній формі. Заява в електронній формі може подаватись через Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua/) або іншими засобами комунікацій, код форми F1308301.

 

 

Перейти до вмісту