Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відео в мережі про “примусову” мобілізацію – російська провокація, – Полтавський обласний ТЦК та СП

Останнім часом в інформаційному просторі України з’являється все більше фейкових відео, на яких люди у формі силоміць забирають цивільного чоловіка від родини.

Про один з подібних випадків у Facebook повідомив Полтавський обласний ТЦК та СП.

“У таких відео двоє чоловіків у балаклавах з планшетом-анкетою ведуть, заламуючи руки, наче спецназ у фільмах під час затримання, чоловіка під жіночий крик”, – йдеться у повідомленні.

“Подібність процедури, награність ситуації, майже одночасна появи на підозрілих російськомовних телеграм-каналах з підписами різних міст та інші деталі дають зрозуміти, що це постановочні відео, які є елементом інформаційної війни росії проти України”, – розповіли у Полтавському ТЦК та СП. 

“На відео, місце дії якого підписане як Кременчук, на рукаві видно синій тризуб. Військовослужбовці Кременчуцького районного ТЦК та СП (як і інших ТЦК та СП України) не носять шевронів з синіми тризубами. Якби російські іпсошники уважніше читали Наказ Міністерства оборони України «Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення…», то знали б це. До того ж представники ТЦК та СП не ходять у балаклавах по вулиці. Ну і звичайно ж не діють як «омонівці» на росії”, – йдеться у повідомленні.

Військові переконливо просять громадян не довіряти російським провокаціям та вкидам, ретельно перевіряти інформацію та вірити ЗСУ.

 

Система Orphus Поделиться на fb