Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Українська співачка Laliko представила нову пісню “Гуляна”

Українська виконавиця Laliko представляє новий сингл “Гуляна”. Він репрезентує українок у 2023 році — сильних, самодостатніх, здатних керувати власним життям та стосунками.

 

Назва треку “Гуляна” — є унікальним для нашої музики та є на 100% автентичним: “Гуляна — це моє альтер его. Я співаю від імені своєї героїні, яке, як ви могли здогадатися самі, повною мірою відображає її характер та поведінку”, — розповідає Laliko про свій новий реліз.

 

Цей реліз є віхою в сучасній українській музиці, тому що він представляє українок повністю вільними від традицій та стереотипних ролей. Laliko вперше на нашій сцені співає про кохання та стосунки від імені молодої жінки, яка не займає друге місце в стосунках, не страждає від кохання та не залежить від чоловічої уваги. Гуляна сама керує своїм життям та ситуаціями, що виникають.

 

“Ця пісня про стандартний любовний трикутник, але в його центрі дівчина, хоче когось втрачати, обирати одне з двох та не звикла бути жертвою у стосунках. Вона хоче мати все й одразу, володіти ситуацією і двома чоловіками, яких і справді кохає. Гуляна є відвертою та чесною перед собою та співає про це відкрито та вільно”, — розкриває деталі релізу Laliko.

Цей трек не є типовим для виконавиці. Це перший трек українською мовою, для артистки, яка вже встигла знайти свого слухача, співаючи англійською мовою. Перший альбом Laliko у стилі Еlectro Swing радикально відрізнявся від першого релізу 2023. 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту