Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна попередила Молдову про те, що росіяни найближчим часом готують в них держпереворот, – Данилов

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що росія планує найближчим часом влаштувати в Молдові держпереворот. За його словами, рф направила до Туреччини чеченських бойовиків, які можуть опинитися в Кишиневі.

Про це Олексій Данілов сказав в етері «1+1» у межах єдиного телемарафону, повідомляє «Громадське».

Секретар РНБО розповів, що зараз у Молдові відбувається зміна керівництва, максимально посилюється силовий блок. Українська розвідка попередила Молдову, що рф найближчим часом хоче провести там державний переворот.

«Вони це все усвідомлюють. росія хоче, щоб там “запалало”, щоб там була точка напруги, на яку ми мали б звертати максимальну увагу», — сказав Данілов.

Він заявив, що наразі в Туреччині «рятувальниками» від росії працюють чеченські бойовики, які можуть спробувати проникнути до Молдови.

«Я можу сказати, що деякі з тих покидьків, які були 24-25-26 лютого у складі так званого чеченського угруповання тут, на нашій території, на сьогодні працюють “рятувальниками” в Туреччині. Дуже уважно ми відстежуємо цю ситуацію, щоб не сталося так, щоб ці “рятувальники” опинилися в Кишиневі. Ми знаємо їхні прізвища, імена та по батькові. У них було особисте завдання з 24-го лютого», — сказав Данілов.

Перейти до вмісту