Ви тут:
Освіта Суспільство 

У школах можуть з’явитись курси з основ тактичної медицини, – Сергій Бабак

У школах планують ввести курси з тактичної медицини та підготовки. Їх зможуть викладати ветерани війни та бійці ТРО.

Про це повідомив Сергій Бабак, голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, пише “Освіторія“.

Над нововведенням наразі працює Інститут модернізації змісту освіти. Предмети планують викладати не лише у старшій школі: також розглядають варіанти ввести їх у програму 8-9 класів.

“Крім того, зауважу, що і для хлопців і для дівчат усе це потрібно однаково. Тією чи іншою мірою може відрізнятися програма, але, по суті, вона має бути однаковою, тому що і хлопці мають розбиратися в медицині, і дівчата повинні мати навички поводження зі зброєю”, – розповів Сергій Бабак.

Також він не виключає створення у школах нової посади, пов’язаної з безпекою.

“Була максимально робоча ідея – додати в школи штатну одиницю офіцера з безпеки, який буде співробітником МВС, для того, щоб стежити за безпекою в самій школі на рівні з відеоспостереженням, тривожними кнопками. Його завдання не так прямо втручатися в усі конфлікти, як передавати за потреби інформацію в органи внутрішніх справ для швидкого реагування”, – заявив голова комітету.

Також Сергій Бабак вніс ясність з приводу встановлення у школах безпекових рамок. На сьогодні про це не йдеться, оскільки це фінансово затратно і не вирішить жодних проблем.

Фото: ілюстративне

Перейти до вмісту