Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували виставку світлин Олександра Розума

16 лютого вдруге в Україні відзначається на державному рівні День єднання. З нагоди свята у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрилась виставка світлин фотохудожника Олександра Розума.

Майстер народився у День великого православного свята Різдва Пресвятої Богородиці 70 років тому на Чернігівщині. За фахом музикант. Закінчив Чернігівське музичне училище імені Льва Ревуцького. Однак, незмінним його захопленням з дитячих років є фотографування. Почалось це відтоді, як батько фронтовик привіз з Німеччини два трофейні фотоапарати. З того часу Олександр Розум не розлучається з фотоапаратом. Дитяче захоплення він проніс через роки і без нього свого життя не уявляє.

На світлинах – наші сучасники. Митець завжди між людей: в дні загальнодержавних урочистостей, в дні великих православних свят, на гамірних полтавських вулицях. Всіх їх об’єднує велика українська родина, яка і в часи випробувань демонструє свою причетність до великого народу, свою незламнісь і віру перемогу та кращі часи для України.

Музейники запрошують відвідати експозицію, яка діятиме протягом місяця щоденно з 9.00 до 17.00.

Валентина Скриль

Фото: Ігор Лотиш

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту