Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували видання “Сковорода і Ми” та “Українська мрія. 25 сходинок до суспільного щастя”

У Центральній бібліотеці Полтавської міської територіальної громади презентували видання “Сковорода і Ми” та “Українська мрія. 25 сходинок до суспільного щастя”.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

 

Видання “Сковорода і Ми” містить збірку статей 40 авторів під редакцією Олеся Донія. Він також є автором книги “Українська мрія. 25 сходинок до суспільного щастя”.

Під час презентації книг були присутні:
Томенко Микола – доктор політичних наук та кандидат історичних наук, професор КНУ ім. Т.Шевченка, український політик та громадський діяч, народний депутат IV-VII скликань.
Доній Олександр (Олесь) – український журналіст, телеведучий, політик, історик, громадський та культурний діяч, народний депутат VI та VII скликань.
Гай-Нижник Павло – український журналіст, телеведучий, політик. Член експертної ради з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму при Міністерстві культури та інформаційної політики України.
Степурін Irop – Голова Благодійного фонду “Бібліотечна країна”, видавець, засновник і директор з проєктів видавництва “Самміт-книга”.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко також був присутній на заході.

“Відбулась зустріч з досить цікавими людьми, про них можна сказати, що вони – легенди України. Наші шановні гості внесли неоціненний вклад у розвиток української культури, писемності, в розвиток громадського руху. Все своє життя вони присвятили підтримці української культури, історії, свідомості, популяризували українське ще до отримання нашою державою незалежності. Задоволений, що мав чудову нагоду поспілкуватись з такими людьми”, – наголосив Валерій Пархоменко.

ЦБ у 2022 році була відібрана серед бібліотек України для участі в українсько-швейцарському проєкті “Діємо для здоров’я”. Благодійний фонд “Бібліотечна країна” є партнером даного проєкту і ініціатором презентації та передачі книг саме в ЦБ.

Фото: Полтавська міська рада

Перейти до вмісту