Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві повідомили про підозру правоохоронцю з Ізюма, який моніторив місцеві настрої і доповідав окупантам

Колишньому працівнику районного управління поліції міста Ізюм Харківської області заочно повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

За даними слідства, у березні минулого року під час окупації міста Ізюм військовослужбовцями РФ правоохоронець зрадив присязі на вірність України та розпочав роботу в незаконно створеному місцевому відділі поліції. Обіймаючи посаду помічника чергового, а в подальшому оперативного чергового в так званому правоохоронному органі, він проводив “роботу” з населенням щодо дотримання громадського порядку, а також повідомляв представників окупаційної влади про скоєні правопорушення.

Як повідомили у ДБР, спочатку його призначили на посаду помічника чергового, а згодом він став оперативним черговим в каральному підрозділі окупантів.

Для того аби росіяни володіли достатньою інформацією і могли реагувати на всі можливі загрози, зрадник постійно моніторів ситуацію в місті. Про все, що йому вдавалося дізнатися, він доповідав не лише керівництву окупаційного відділку, а й військовим рф.

Після звільнення міста зрадник втік до росії. Йому заочно повідомлено про підозру за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Слідчі дії здійснюються територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Фото: прокуратура

Перейти до вмісту