Ви тут:
Суспільство 

шойгу приписує зс рф перемоги, яких не існує, – українська розвідка

Міністр оборони рф сергій шойгу на селекторній нараді заявив про повний контроль з боку армії окупантів над населеними пунктами Соледар, Кліщіївка, Краснопілля, Благодатне, Миколаївка Донецької області та Підгірне, Лобкове Запорізької.

Про це повідомили в ГУР МО України.

Він згадав про “успішний” розвиток бойових дій під Бахмутом і Вугледаром. Також наголосив, що всі зазначені “здобутки” є результатом дій зс рф.

“При цьому, шойгу свідомо не згадав той факт, що на всіх зазначених напрямках для ведення бойових дій активно залучено сили приватної військової компанії “вагнер”. Натомість кадрова російська армія має лише епізодичну роль “сил підтримки”. Ця інформація замовчується російськими пропагандистськими ЗМІ, що свідчить про продовження конфлікту в середовищі військово-політичного керівництва рф”, – зазначили в ГУР.

В українській розвідці нагадали, що з міста Соледар українські війська було виведено ще 25 січня, про що офіційно повідомляло командування ЗСУ. Додають, що щодо інших населених пунктів, то їхнє захоплення ворогом на даний час не підтверджується. Українські Сили Оборони продовжують захист на кожному зі згаданих напрямків.

“На початку поточного року військове командування держави-агресора створило спеціальний документ, яким визначається як саме кремлівським пропагандистам треба висвітлювати події на полі бою. Основний зміст “загальних рекомендацій” полягав у акцентуванні “видатної ролі” керівництва міноборони рф, зокрема шойгу та герасимова. Також документ фактично вводив заборону на згадку ПВК “вагнер” та особисто євгена прігожина”, – додали у ГУР.

Фото: ГУР

 

Система Orphus Поделиться на fb