Ви тут:
Суспільство 

роспропаганда розповсюджує нові фейки про повістки та “ядерний удар по рф”, – Центр стратегічних комунікацій

Центр стратегічних комунікацій зібрав найгучніші новини з брехнею росіян, що вийшли з 30 січня по 6 лютого.

Про це ЦСК повідомив у telegram.

– час відключення світла збільшиться. Telegram-канали поширювали повідомлення про те, що в Україні «вирішили відключити світло на добу і більше для деяких регіонів». Інформацію називали офіційною, от тільки ні представники місцевої влади, ні ДТЕК, ні «Укренерго» про таке відключення не говорили.

– в Україні повістки видають таксистам і курʼєрам. росіяни стверджують, що в Україні таксистів і курʼєрів викликають за адресою, де замість замовлення на них чекають співробітники військкоматів з повісткою. Джерелом слугує гумористичне відео, яке спробували видати за правду.

– українських дітей готують до роботи на польських полях. Пропагандисти брехали про збільшення кількості уроків польської мови та фізкультури в школах, але припустились кількох помилок, які одразу видали фейк.

– військовослужбовці ЗСУ отримують зарплату облігаціями. Мовляв, таким чином влада економить на військових. Насправді ж облігаціями не можуть вестись розрахунки на кшталт заробітної плати.

– Зеленський закликав завдати «превентивного ядерного удару» по рф. У французькому сегменті соцмереж маніпулюють жовтневим виступом президента України. Закликів завдати удару там немає – Зеленський говорив про період до 24 лютого 2022-го.

Система Orphus Поделиться на fb