Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Попри військову агресію рф діти та молодь продовжують навчатися у традиційному форматі, – Сергій Шкарлет на Полтавщині

17 лютого на Полтавщині з робочим візитом побував Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. Разом з начальником Полтавської ОВА Дмитром Луніним відвідав дитячий садок, ліцей і профтех.

Міністр ознайомився з матеріально-технічною базою, облаштованими укриттями та поспілкувався з колективами закладів та дітьми. Про це Сергій Шкарлет повідомив у Telegram.

“Завдяки злагодженій роботі керівників, учителів, вихователів та влади навчання відбувається здебільшого у традиційному режимі, оскільки укриття у закладах призначені для всіх учасників освітнього процесу”, – наголосив Сергій Шкарлет.

Міністр освіти і науки відвідав дитячий садок, який є учасником проєкту “Сприяння освіті” в межах підписаного Меморандуму між МОН та LEGO Foundation. В основу покладений підхід “навчання через гру”, що забезпечує та формує саморозвиток кожної дитини у спеціально створеному ігровому середовищі.

Під час робочої поїздки Шкарлет побував у ліцеї, який є переможцем міжнародних виставок, має високі результати роботи з обдарованими дітьми, готує переможців обласного та всеукраїнських рівнів.

“Сучасний заклад професійної (професійно-технічної) освіти готує кваліфікованих робітників для сфери громадського харчування, що нині є надважливим у межах масштабної реформи шкільного харчування в Україні. Також тут готують кадри будівельної, автомобільної, електротехнічної галузей. Для здійснення підготовки кваліфікованих робітників створено необхідні умови, зокрема облаштовано лабораторії, навчальне кафе, ресторан, готель. Попри військову агресію рф діти та молодь продовжують навчатися і здобувати необхідні навички”, – наголосив Сергій Шкарлет.

Фото: Telegram Сергія Шкарлета

Перейти до вмісту