Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на зустріч з автором пророчої марки “Кримський міст на біс!” Юрієм Шаповалом

21 лютого проведуть “VIP-розмову” із художником Юрієм Шаповалом “Тримай марку!” в межах проєкту “Бібліотека – місце щасливих людей”. 

Юрій Шаповал – молодий український художник. Автор пророчої поштової марки України “Кримський міст на біс!”.

Під впливом бурхливих подій 2013-2014 років на Майдані Незалежності художник створив майже два десятки незвичайних картин, головним героєм яких став Тарас Шевченко. На одній з картин Шевченко робить селфі на айфон, на іншому полотні він із шинами і каністрою бензину їде автостопом до Москви, на третій – несе службу в зоні АТО.

У 2015 році картина Юрія Шаповала «Григорович – проти» з’явилася на поштовій марці, яку випустили представники Української Асоціації Нової Зеландії до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Його робота «Дівчинка з птахою» прикрашає головний офіс «Baykar» у Туреччині.

Персональні виставки художника експонувалися в містах: Полтава, Маріуполь, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Обзор та Поморіє (Болгарія) тощо.

Зустріч відбудеться о 15.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара (вул. О. Гончара, 25а).

“Відчуйте драйв сучасного мистецтва під час спілкування із креативним митцем і щирим українцем та постав своє запитання VIP-гостю. Автограф-сесія та світлини на згадку гарантовано”, – запрошує завідувачка відділу соціокультурної роботи бібліотеки Наталія Рисенко. 

Фото: ілюстративне

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту