Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Польські волонтери відвідали громаду на Полтавщині

Кобеляцьку громаду відвідали представники польської організації РСРМ Михал Кульчицький та ВО “Всеукраїнські рубежі” Тетяна Микитан.

Про це повідомляє Кобеляцька громада на своєму офіційному сайті.

Ось уже третій місяць у нашій громаді успішно діє програма «Cash for work Ukraine». Відповідно до якої внутрішньо переміщені особи допомагають приводити до ладу населені пункти та об’єкти комунальної власності нашої громади.

Близько 50-ти переміщених осіб, які працюють за договором, залучені у різних напрямках роботи, а саме: прибирають у закладах соціальної сфери (ФАПи, АЗПСМ, міська лікарня), допомагають робітникам, які надають соціальні послуги особам або сім’ям, які належать до вразливих груп населення, прибирають парки, кладовища, розвантажують, фасують продуктові набори та гуманітарну допомогу, яка надходить до міської ради.

“Нещодавно, у рамках даного проєкту, Кобеляцьку громаду відвідали представники польської організації РСРМ Михал Кульчицький та ВО “Всеукраїнські рубежі” Тетяна Микитан. У ході візиту представники фондів, які фінансують роботи, мали можливість поспілкуватися з внутрішньо переміщеними особами та оглянути об’єкти на яких вони працюють”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що даний проєкт реалізується завдяки підписаному тристоронньому меморандуму між Всеукраїнською організацією «Українські рубежі», Польським центром міжнародної допомоги (РСРМ) та Кобеляцькою міською радою.

Система Orphus Поделиться на fb