Ви тут:
Оголошення Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині вимушені переселенці можуть отримати фінансову допомогу: триває реєстрація

БФ “Право на захист” у партнерстві з УВКБ ООН зараз проводить збір даних для отримання фінансової допомоги переселенцям у Полтаві за адресою Павленківська, 3б (Пн-Пт 09:00 – 17:00) і в Кременчуці за адресою вул. Ватутіна, 7 (Пн-Пт 08:00 – 16:00).

А також в області за графіком:

Grafik

Слідкуйте за актуальною інформацію щодо графіку реєстрації  по області тут: https://t.me/unhcr_help_poltava Ваш населений пункт може з’явитись пізніше.

Подати заявку можуть ВПО, постраждалі від воєнних дій, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;

родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);

прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Якщо ви були зараховані на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агентства. З 1 січня 2023 року сума виплат становить 2220 грн на кожного члена сім’ї що місяця, протягом трьох місяців. Про всі зміни ми обов’язково будемо повідомляти.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту