“Кременчуку” переміг “Легіон” – 5:4

«Легіон» підтвердив статус незручного суперника для «Кременчука». Калушці довели до овертайму гру, в якій поступалися 2:4, але врешті пропустили в форматі 3х3 вже на 23-й секунді.

3 лютого, Арена «Айсберг». «Кременчук» – «Легіон» – 5:4 ОТ (2:1, 2:1, 0:2, 1:0). Про це повідомили у ФХУ.

Шайби: 1:0 – Лялька, 00:30. 2:0 – Брага (Ігнатенко, С. Тимченко), 12:58. 2:1 – Захаров, 15:21. 3:1 – Сеник (Андрющенко), 21:50. 3:2 – Таран (Захаров, Ромащенко, – подв. більш.), 23:11. 4:2 – Лялька (Андрющенко), 27:28. 4:3 – Пойманов (Гордійчук), 51:45. 4:4 – Захаров (Дурдиєв), 53:10. 5:4 – Абаджян (Лялька), 60:23

«Кременчук» переконливо розпочав гру і, повівши в рахунку вже на 30-й секунді, начебто впевнено контролював хід подій. Проте в ту мить, коли господарі встигли повірити в свій успіх, «Легіон» за півтори хвилини перевернув плин зустрічі з ніг на голову. Спершу до воріт продерся і вразив ворота Кририла Кучера Сергій Пойманов, а невдовзі індивідуальну майстерність продемонстрував, здійснивши прохід з центру майданчика і обігравши воротаря, Віктор Захаров.

Проте врешті «Кременчук» вирвав перемогу. На 23-й секунді овертайму з передачі Віталія Ляльки шайбу закинув Євген Абаджян.

Наступний матч «Кременчук» проведе 11 лютого вдома проти «Сокола». Проти того ж суперника, але 15 лютого, в Калуші гратиме «Легіон».