Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Гвардія наступу”: потужний штурмовий підрозділ “Спартан”

У межах національної кампанії добровільного рекрутингу “Гвардія наступу” проводиться набір вмотивованих добровольців до 8 бригад під егідою МВС. “Спартан” – один із таких підрозділів.

Сучасна історія України пишеться зараз. Наші захисники і захисниці щодня вибивають ворога з української землі. У межах національної кампанії добровільного рекрутингу “Гвардія наступу” проводиться набір вмотивованих добровольців до 8 бригад. Потужний штурмовий підрозділ “Спартан” – один із таких.

Детальніше про кампанію – на сайті. Там можна подати й онлайн-заявку. Записатися в одну з бригад можна й у ЦНАПах, зокрема на Полтавщині наразі в чотирьох:

м. Полтава, вул. Соборності, 36;

м. Кременчук, вул. Покровська, 14;

м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1;

м. Лубни, просп. Володимирський, 23.

Читайте також: “Гвардія наступу”: бригада “Азов” – незламні, нескорені, неспинні

Нагадаємо, кандидати заповнюють типову анкету й згодом підрозділи комплектування зв’язуються із добровольцем для подальшої роботи. За словами першого заступника командира в/ч 3052 Національної гвардії України, начальника штабу Ігоря Галяна, добровольці проходитимуть навчання мінімум 2 місяці. Планують проводити підготовку як на території України, так і за кордоном. 

Система Orphus Поделиться на fb