Франція передає Україні радари Ground Master 200, – Резніков
ЗСУ отримають ще одне озброєння передове західне – сучасні радари Ground Master 200 виробництва Франції.
Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков на пресконференції у неділю, 5 лютого 2023 року, інформує “АрміяInform”.
«Ми маємо позитивні зрушення. У Парижі з французькою компанією укладено договір про постачання сучасного радараGround Master 200, який може бачити на будь-якій висоті швидкі сили», – повідомив він.
Ground Master 200 (GM200) — РЛС середньої дальності виробництва Thales Group. Належить до сімейства Ground Master (наприклад, GM400α, GM60, GM200 MM/A та MM/C).
GM200 працює як заповнювач проміжків повітряного спостереження або датчик для системи ППО. GM200 також має поверхневий канал і можливість виявлення ракет/артилерії/мінометів і попередження.
Система має габарити 20-футового контейнера ISO і важить менше десяти тонн. Включає електрогенератор, щоглу та приміщення для 2 робочих станцій з комплектом радіомовлення та передачі даних. GM200 транспортується автомобільним транспортом, залізницею, тактичним літаком (тип C-130) або вертольотом. GM200 можна налаштувати за 15 хвилин і керувати ним дистанційно або локально.