Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

ДБР ідентифікувало 46 російських артилеристів, які обстрілювали Харків

Працівники ДБР під час проведення стабілізаційних заходів на звільнених територіях Харківщини знайшли сховані російські документи, за якими вдалося ідентифікувати російських артилеристів, що обстрілювали Харків з далекобійної артилерії.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

В одному з будинків, де був штаб російських військових, знайшли схованку з таємною документацією 138 мотострілецької бригади зс рф. Документи вказують, що саме цей підрозділ на початку вторгнення був перекинутий з полігону Курської області для просування на Харків.

Військовослужбовці цієї бригади, половина з яких строковики, у червні-серпні 2022 року розстрілювали Харків, зокрема житловий масив Північної Салтівки у Київському районі. Для обстрілів використовувалися системи залпового вогню “Град”, 152-мм самохідні установки “Акація” та інша далекобійна артилерія.

null

Завдяки знайденим документам вдалося повністю ідентифікувати 46 військовослужбовців 138 мотострілецької бригади зс рф, номери зброї, яка за ними була закріплена, рапорти та багато іншої, корисної для слідства інформації.

Всі знайдені документи відповідно до чинного законодавства ДБР передає до СБУ для подальшого вивчення.

Фото: ДБР

Система Orphus Поделиться на fb