Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Частина скарг, зроблених за одним шаблоном, надходить від людей, з якими навіть не укладені договори, – “Полтаваобленерго”

Протягом двох місяців в АТ “Полтаваобленерго” відбулося п’ять перевірок. Проте відповіді енергокомпанії не були враховані.

Про це повідомили представники АТ “Полтаваобленерго” під час наради НКРЕКП.

“Практично кожного тижня на підприємстві проходять перевірка. Працівники виключно займаються тим, що готують відповіді і заперечення і т.д. Але було б добре, щоб ці відповіді читали”, – наголосили представники АТ “Полтаваобленерго”.

За словами представників АТ “Полтаваобленерго”, частина перевірок щодо справедливості відключень електроенергії, відбуваються на підставі скарг, які надходять від людей, з якими обленерго не укладало договори. Тобто ці скарги можуть використовуватися як інструмент інформаційної війни. До того ж вони були зроблені за одним шаблоном.

“Розглядайте скарги саме споживачів, а не тих людей, з якими не маємо укладених договорів. Частина скарг — однотипні. Я проаналізував ті скарги, які надійшли з запитами Нацполіції. Вони були написані за одним шаблоном. Більше того, назва Національної комісії зазначена неправильно. Кругом зазначено – Національний енергетичний комітет по правам споживачів, стабілізаційні графіки і т.д.Такі підбурювання споживачів здійснюються ну ніяк не на території Полтавської області. Тому що українці знають як називається Національна комісія. Тим більше, стабілізаційних графіків у Полтавській області не було (у жодних ЗМІ про них не говорили). Прохання до вас, коли аналізуєте ці скарги, враховуйте ті факти, що ми зараз воюємо не тільки військовими методами, а й інформаційними”, – зазначили представники АТ “Полтаваобленерго”.

Нагадаємо, 31 січня на відкритому засіданні НКРЕКП ухвалили рішення про накладення штрафу у 85 тисяч гривень на АТ “Полтаваобленерго”.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту