Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Знайомтесь. МІСТОХАБ”: полтавців запрошують на презентацію креативного простору

26 січня креативний простір “МІСТОХАБ” проводитиме відкриту презентацію “Знайомтесь. МІСТОХАБ”, яка включатиме каву, нові знайомства, легку атмосферу та цінну інформацію для тих, хто хоче робити місто кращим.

Початок о 18:00.

Цьому креативному простору вже півтора роки, за цей час МІСТОХАБ встиг зібрати 1,6 мільйон на допомогу для ЗСУ (що і продовжує робити), залучити 54 індивідуальних інвестора і 7 компаній, провести 7 Спаських Двіжів.

“Гучний полтавський проєкт націлений на розвиток міста збирається проводити відкриту презентацію, де хоче розповісти про себе. Багато людей досі асоціюють їх із відомим Спаським Двіжем та майстер-класами, але це і близько не все, що вони роблять”, – йдеться у повідомленні.

На цій відкритій презентації МІСТОХАБ буде відповість на запитання: “Яка ваша ідея та цілі?”, “Що я отримую будучи вашим інвестором?”, “Скільки коштів ви вже зібрали?”, “Як я можу доєднатись до
розвитку нашого міста?”.

“Головною метою є – відповісти на всі ваші запитання та створити ще одне коло однодумців! Ви ще запитаєте: “А як виглядатиме простір МІСТОХАБу після ремонту?”. Спішимо відповісти: “Це ви теж зможете дізнатись на зустрічі! Та не тільки почути як він буде виглядати, а й побачити це на власні очі!”, – додали організатори.

Тож, що, хочеш стати частиною команди супергероїв нашого міста? Приходь на визначену вище дату та час за адресою вул. Спаська, 10, та дізнавайся!

Система Orphus Поделиться на fb