Ви тут:
Суспільство Україна 

Заступник міністра оборони Шаповалов подав у відставку через скандал із закупівлею харчів

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов подав у відставку на фоні скандалу через закупівлі продуктів харчування для ЗСУ за завищеними цінами

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Міністр оборони України сьогодні підтримав прохання В’ячеслава Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника міністра оборони України та звернувся з відповідним поданням до Кабінету міністрів України.

“В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування”, – йдеться у повідомленні

“Не зважаючи на те, що озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла”, – повідомили у пресслужбі відомства.

Міністерство оборони України вважає, що такий крок дозволить зберегти довіру суспільства та міжнародних партнерів та забезпечити об’єктивність під час додаткових уточнень та можливих розслідувань. І це та філософія, яку сповідує команда Міноборони.

Система Orphus Поделиться на fb