Ви тут:
Суспільство Україна 

За найближчі п’ять місяців російська армія може втратити ще до 70 тисяч осіб, — ГУР

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк вважає, що країна-терорист намагатиметься проводити нові наступи на фронті.

Про це повідомили у  Головному управлінні розвідки МО.

«За оцінками воєнної розвідки України, росіяни наступного (2023 року — ред.) року й надалі будуть намагатися продовжувати ведення наступальних дій. На жодному з напрямків їм не вдалося досягнути своєї мети. Вони розуміють, що програють, але завершення війни не планують. Ми розглядаємо можливість того, що вони можуть одночасно піти з півночі або сходу. Такі дії ворога передбачаються і наші війська до цього готові», — зазначив Андрій Черняк.

Представник ГУР МО України впевнений, що росіяни будуть намагатися втримати сухопутний коридор до Криму та захопити усю Донецьку область. При цьому, на його думку, окупантам не вдасться форсувати Дніпро, аби знову захопити Херсон.

«За оцінками воєнної розвідки України, за наступні 4-5 місяців російська армія може втратити ще до 70 тисяч людей. І до таких втрат керівництво країни-окупанта готове», — резюмував Андрій Черняк.

Система Orphus Поделиться на fb