Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Вийшла друком книга-хронологія “Битва за Ірпінь”

Книгу-хронологію оборони міста-героя “Битва за Ірпінь” презентували у музеї історії Києва.

Про це повідомили у Мінкульті.

Автор книги – Петро Щербина.

“Книга “Битва за Ірпінь” – це спроба зробити першу хронологію тих подій. Утім, я не є істориком і не претендую на те, що ця книга – підведення якоїсь риски: що було саме так, воювали саме ті… Тож це спроба задати певний історичний дискурс навколо тих подій, які були фактично майже рік тому”, – розповів автор книги Петро Щербина.

У виданні йдеться про події, які відбувалися наприкінці лютого – у березні минулого року в місті Ірпінь на Київщині. Окрім того, у збірці опубліковано відгуки про ірпінські події відомих у світі людей, список підрозділів, які виконували бойові завдання в районі міста Ірпінь, а також згадано героїв, які віддали своє життя за Ірпінь, розміщено їхні фотографії.

За словами письменника, росія так влаштована, що вона не починала війну 24 лютого, і не починала її у 2014 році, і не починала її у 1918-му, і навіть не починала її у ХІХ сторіччі.

“Весь час існування цього московського окупаційного каганату – це історія їхньої ненависті й боротьби з Україною, українцями і всім українським, що є поряд з ними. Вони робили все для того, щоб самоствердитися”, – наголосив Петро Щербина.

Книга “Битва за Ірпінь” надрукована на замовлення Державного підприємства “Центр захисту інформаційного простору України” за результатами відкритих мистецьких конкурсів Міністерства культури та інформаційної політики України накладом 1000 примірників.

Під час презентації зазначили, що в боях за Ірпінь загинули 39 членів територіальної оборони міста.

Фото: Мінкульт

Система Orphus Поделиться на fb