Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Всеукраїнська онлайн-система освіти «Mr.Leader» пропонує активності для дітей 2-6 років

Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми раннього дошкільного віку «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малюків віком від 2 до 6 років.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України. 

На наймолодших учасників чекає тематичний день «Барабан та бубон». Діти зроблять виріб «Барабан» з бляшанок та повітряних кульок, знайдуть за кольором палиці до різних барабанів, прикрасять паперовий бубон.

Для малечі 3-4 років фахівці підготували тематичний день «Барабан і баян». Діти пограють різними способами на барабані та зіграють у гру на реакцію та знання кольорів, зліплять виріб «Барабан» із пластиліну, ознайомляться із зображеннями баяна та акордеону, визначать різницю в будові інструментів, розфарбують розмальовку за номерами.

Дошкільнята 4-5 років відвідають тематичний день «Спорт». Вони вгадають хобі людини, виконають словесну вправу «Хобі чи ні», розмалюють зображення, розглянуть малюнки, послухають вірш, виконають фізхвилинку.

Дошкільнята 5-6 років відвідають тематичний день «Витоки давньогрецького театру». Вони зможуть знайти на мапі та глобусі місце, де зародився театр, роздивляться схему давньогрецького театру, побудують античний амфітеатр із кубиків, пограють із театральними масками, зроблять виріб «Квиток до театру».

Реєстрація учасників за посиланням.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb