Ви тут:
Суспільство Україна 

Військовослужбовці ЗСУ продовжують базову загальновійськову підготовку на території Великої Британії, – Генштаб

Військовослужбовці ЗС України продовжують базову загальновійськову підготовку в рамках операції «INTERFLEX» на території Великої Британії в 2023 році.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

Навчальна операція «INTERFLEX» є одним із яскравих та дієвих прикладів міжнародної підтримки України у протидії несправедливій, незаконній та агресивній війні росії проти України.

«Наші Збройні сили роблять усе можливе для розвитку бойової майстерності українців та українок. Оскільки у 2022 році майже 10 000 українських військовослужбовців проходили навчання у Великій Британії, я прагну, щоб наші Збройні сили разом із нашими союзниками принаймні подвоїли кількість підготовлених у 2023 році. Я хотів би подякувати Канаді, Данії та Фінляндії, Швеції, Норвегії, Новій Зеландії, Литві, Нідерландам та Австралії за їх внесок у навчання українців.» – наголосив Міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Високоповажний Бен Воллес у звернені до Парламенту Великої Британії.

Таким чином, у ході реалізації навчальної операції «INTERFLEX» у 2023 році за участі найкращих інструкторів Збройних Сил Сполученого Королівства, Австралії, Данії, Канади, Литви, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Фінляндії, Швеції та України заплановано підготувати близько 20 тисяч українських військовослужбовців.

Тренування проводиться на об’єктах навчально-матеріальної бази Міністерства оборони Великої Британії на північному заході, південному заході та південному сході Сполученого Королівства. Кожний навчальний курс триватиме близько п’яти тижнів і проводитиметься під загальним керівництвом 11-ї Бригади сприяння силам безпеки Сухопутних військ ЗС Великої Британії.

Система Orphus Поделиться на fb