Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Великобагачанщина попрощалася з загиблим Віктором Скороденком

28 січня Великобагачанщина провела в останню життєву дорогу свого земляка, патріота і героя, учителя з великої літери, щиру і життєрадісну людину – Віктора Андрійовича Скороденка.

Віктор Скороденко народився 12 жовтня 1968 року у Великій Багачці. У 1985 році закінчив місцеву школу та вступив до Харківського державного педагогічного інституту імені Г.Сковороди. З 1987 по 1989 рік проходив військову службу, а з 1991 року по 24 лютого 2022 незмінно працював учителем фізичного виховання у своїй рідній Великобагачанській школі. 

Віктор Скороденко – учитель вищої категорії, один з кращих тренерів. Із молодшого шкільного віку захоплювався спортом, був кращим гравцем футбольної команди «Старт», кращим легкоатлетом району. Брав участь у спортивних змаганнях обласного та республіканського рівня, виховав не одне покоління спортсменів і тренерів. Займав активну громадську позицію, був депутатом селищної ради, учасником танцювального колективу санаторію «Псьол».

Віктор Андрійович все життя присвятив улюбленій справі – вихованню дітей, а коли на нашу землю прийшла війна, не роздумуючи взяв зброю до рук, щоб захищати свою Батьківщину, своїх рідних і своїх вихованців.

Загинув герой 21 січня 2023 року, вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області.

Віктор Скороденко гідно прожив своє життя і назавжди залишиться у своєму продовженні – у своїх дітях, яких любив понад усе: у маленькій новонародженій донечці та синові, якого виховав достойною людиною і яким дуже пишався.

Велика Багачка проводжала свого захисника шкільним дзвоником, який востаннє пролунав для Вчителя біля рідної школи, щирими сльозами, молитвою та, як заповів Віктор Андрійович, улюбленою піснею, яку свого часу написав і виконав його син.

Олена Марченко 

Фото – Юрій Рудзій

Система Orphus Поделиться на fb