Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Вчителі та учні зможуть безкоштовно вивчати англійську мову

У рамках спільного проєкту з «ЕдКемп Україна» платформа Hallo надала можливість вивчати англійську мову українським вчителям та учням.

Про це повідомили в “Освіторія”.

Hallo – це онлайн-застосунок, користувачі якого не просто вивчають мову, а формують велику спільноту, об’єднану цією метою.

«Hallo неймовірно підтримує українське освітянство і, як каже відоме прислів’я, дає вудку, а не рибу, – тобто знання мови та навички спілкування», – вважає Олександр Елькін, голова ради ГО «ЕдКемп Україна».

Протягом трьох місяців учасники та учасниці проєкту мали доступ до всіх сервісів платформи і отримали по $50 на свої профілі, щоб практикуватися з викладачами. У першій когорті, що навчалася влітку 2022 року, було 52 учителів + 47 учнів, наймолодшим з них було 10 років, найстаршим – 60 років.

Упродовж навчання учасниці та учасники могли моніторити власний прогрес – за допомогою щомісячних тестів на платформі, а також трекеру для самооцінювання, створеного «ЕдКемп Україна».

Початок навчання другої когорти з України планується з 20 січня 2023 року. Узяти участь в цій безкоштовній можливості можуть вчителі та учні (13+ років). Усі деталі та реєстрація доступна за посиланням.

Зареєструватися можна до 13 січня.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb