Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні у пілотному режимі запрацювала система обліку лікарських засобів Е-Stock, – Радуцький

В Україні запрацювала в експериментальному режимі електронна система управління запасами лікарських засобів та медичних виробів “e-Stock”.

Про це повідомив Голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

“Впровадження системи дозволить пацієнту в режимі онлайн перевіряти наявність потрібних препаратів у медичному закладі. Сьогодні доводиться телефонувати у лікарню, звертатися до керівників відділень чи закладу. Е-Stock максимально спростить процес пошуку ліків. А також дозволить попередити випадки, коли з пацієнтів вимагають гроші за препарати, які закуплені за бюджетні кошти та знаходяться у лікарні”, – зазначив Михайло Радуцький.

Також зазначив, що з початку року запрацювали два модулі: збору потреби та керування користувачами. Е-Stock забиратиме інформацію про потребу доставку, наявність медичних препаратів в лікарні, їх використання та утилізацію.

Наразі у системі 162 лікарні, що подають потребу у напрямах «доросла онкологія», «ендопротези» та «набори для трансплантації». На основі відгуків медиків система буде допрацьована. Повноцінно запрацювати Е-Stock має до кінця року.

Система Orphus Поделиться на fb