Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця збудувала та електрифікувала у 2022 році рекордну протяжність колій

«По електрифікації — це рекордний показник за останні 10 років. У 2013-2020 роках Укрзалізниця електрифікувал в середньому лише 3 км колій на рік. Відбудували цього року теж рекордну за останні 4 роки протяжність колій», — зазначив Олександр Камишін.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Крім того, залізничники відновлюють зруйновану ворогом інфраструктуру. Так, відбудовано 25 із 69 зруйнованих мостів.

Також залізничники швидко зреагували на зміну логістики вантажів та активно працювали над розвитком інфраструктурних проєктів і прикордонних переходів на заході з країнами ЄС та на півдні з Молдовою.

Зокрема, відновлено дільницю Рава-Руська — держкордон, що дозволить у перспективі організувати пряме пасажирське сполучення Львівщини з Варшавою та Любліном.

Реконструйовано «Лінію 102» — дві залізничні дільниці, що сполучають українське містечко Хирів із Перемишлем у Польщі. Це в перспективі буде найшвидший маршрут між кількома повітами польського Підкарпатського воєводства, а Україна отримає ще два додаткові переходи з Польщею, завдяки яким буде збільшено експортно-імпортний потенціал нашої держави.

Відремонтовано та відновлено рух колією 1435 мм на дільниці Ковель — Ягодин — держкордон протяжністю 70 км.

Відновлено дільниці Рахів — Берлебаш — держкордон і Тересва — держкордон. Це додаткові маршрути між Україною та Румунією, що в майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією — найбільш завантаженому напрямку. Також вони відкривають перспективу для міжнародних маршрутів та для нових пасажирських напрямків між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями.

Завдяки реалізованим минулого року проєктам тепер маємо зручне сполучення з Молдовою на дільниці Березине — Басарабяска. Ця дільниця — альтернативне сполучення з дунайськими портами Рені й Ізмаїл.

Система Orphus Поделиться на fb