Ви тут:
Культура Суспільство 

Український культурний фонд приймає заявки на грантову програму “Культура. Регіони”

Мета програми – популяризувати історію та культуру корінних народів Криму, Приазов’я та Причорномор’я України. 

Про це повідомили на сайті Українського культурного фонду.

“Програма спрямована на сприяння міжкультурного діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та культури корінних народів Криму, Приазов’я та Причорномор’я України, посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад, в тому числі і в регіонах постраждалих від російської агресії”, – йдеться у повідомленні УКФ.

Заявником ЛОТів можуть стати: юридична особа всіх форм власності; або фізична особа-підприємець, яка зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше ніж за один рік на дату початку конкурсного відбору та має відповідний досвід діяльності у сфері культури. 

У ЛОТі 1: мінімальна сума – 300 000 грн, максимальна сума – 1 000 000 грн; у ЛОТі 2: мінімальна сума — 700 000 грн, максимальна сума — 3 000 000 грн.

Як взяти участь: 

  • ознайомитись з інструкціями до конкурсу, де зазначені календар та процедура відбору заявок, а також відповіді на можливі запитання;
  • зареєструватись на сайті УКФ (український культурний фонд) як заявник;
  • обрати програму “Культура. Регіони” та ЛОТ, заповнити анкету та підписати її ЕПЦ. Ознайомитись з додатковою покроковою інструкцією подачі заявок можна за посиланням. 

Заявку можна подати до 6 березня. Перед цим  докладно ознайомтеся з інструкціями до ЛОТів та перегляньте вебінари. 

Система Orphus Поделиться на fb