Український “Будівельник” на останніх секундах здобув першу перемогу в другому раунді Кубка Європи з баскетболу

Суперником українського клубу став словацький “Левіце”.

Про це повідомляє “Суспільне.спорт”.

Подолавши перший раунд турніру з другим найкращим результатом у групі, команда Валерія Плеханова розпочала другу частину євросезону з двох поразок — від ізраїльського “Хапоеля” з Хайфи (71:81) та фінського “Карху” (65:72).

Інший аутсайдер квартету J “Левіце” також стартував з двох поразок. І відтак у дебютному матчі з “Будівельником” визначав команду, що закінчуватиме перше коло другого раунду на третій сходинці, впритул до зони плей-оф.

Господарі майданчика у Словаччині першими заволоділи перевагою в рахунку, яку “Будівельник” перехопив ще до закінчення стартової чверті. Кияни першими дісталися різниці у 10 очок, проте до великої перерви суперник скоротив її до чотирьох балів.

Найуспішнішою для української сторони виявилася третя 10-хвилинка. “Будівельник” не лише утримував перевагу в рахунку, але й розвинув її до максимальних у матчі +14.

Суперник знову надолужив різницю, а на заключних хвилинах поєдинку й самостійно вийшов уперед. Однак вирішальними стали два штрафні кидки канадського захисника “Будівельника” Джонні Берганемескела, що принесли команді мінімальну перемогу з рахунком 77:76.

Саме Берганемескел став найрезультативнішим гравцем у матчі з показником у 26 очок. До них канадець додав 5 підбирань та 4 результативні передачі.