Українські фігуристи вперше за 13 років ввійшли до переліку кращих на чемпіонаті Європи

Українська спортивна пара у загальному заліку стала дев’ятою на ЧЄ-2023.

Про це повідомляє “Суспільне.спорт”.

На чемпіонаті Європи з фігурного катання, що проходить у фінському Еспоо, спортивні пари завершили свій турнір виконанням довільної програми. Україна у цьому змаганні представлена парою 15-річної Віолетти Сєрової та 19-річного Івана Хобти.

Для Сєрової та Хобти цьогорічний чемпіонат Європи став першим у кар’єрі на дорослому рівні. Турнір українська спортивна пара розпочала з виконання короткої програми. Її Віолетта та Іван завершили на десятому місці.

У довільній програмі на Євро з фігурного катання Сєрова та Хобта стали восьмими. Українська пара набрала на другому етапі турніру 96.19 очок. Цей результат дозволив Віолетті та Івану посісти у підсумку дев’яте місце на чемпіонаті Європи 2023 року – він є найкращим у парах на чемпіонатах Європи з 2010 року, коли Тетяна Волосожар та Станіслав Морозов стали четвертими.