Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна створила систему командування та управління, подібну до американської, але швидшу та дешевшу, — WSJ

Імпровізована мережа з БПЛА, винищувачів та зброї пов’язана між собою супутниковим зв’язком та спеціальним програмним забезпеченням. Це дає ЗСУ належний рівень розвідки, координації та точності.

Про це повідомляє Фокус з посиланням на The Wall Street Journal.

“Після вторгнення РФ Україна оцифрувала свої бойові сили та об’єднала війська у мережу за “копійки”. Таким чином, Київ створив здешевлену систему командування та управління, на розробку якої американський Пентагон витратив десятиліття.

Повідомляється, що імпровізована мережа з безпілотників, винищувачів та зброї пов’язана між собою супутниковим зв’язком та спеціальним програмним забезпеченням. Це дає українським військовим належний рівень розвідки, координації та точності”, – йдеться у повідомленні.

Журналісти зазначають, що український набір систем побудований переважно з готового обладнання. Українська мережа далека від зусиль, що розрослися, і амбітних американських військових з оцифрування, які розвиваються і розширюються з розвитком технологій.

Проте успіх України у створенні віртуальної системи командування та управління дає цінні уроки Заходу. Зокрема, це стосується необхідності експериментувати та залучати невійськових експертів.

Система Orphus Поделиться на fb