Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Семенівці відзначили День Соборності України

До Дня Соборності України у Семенівці поклали квіти до стели борцям за Свободу та незалежність України.

Про це повідомили у Семенівській селищній раді.

У заході взяли участь селищний голова Людмила Милашевич, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Людмила Лопата, керівники управлінь та відділів, працівники виконавчих органів селищної ради, правоохоронці, громадськість.

Присутні на заході поклали живі квіти та вшанували хвилиною мовчання всіх Героїв, які віддали своє життя за Єдність нашої держави.

“Відзначення Дня Соборності – наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом заради незалежності, соборності й державності. Ми повинні твердо стояти на сторожі інтересів своєї держави, дбати про збереження її незалежності та цілісності.Сьогодні маємо непрості часи і мусимо бути, як ніколи, єдиними і сильними. Хочеться, щоб всі ми у нашій громаді, країні почувались як велика, дружня родина, у якій панують любов, злагода та взаємна повага. Всім нам бажаємо зберегти Україну, зберегти державність. Пам’ятаймо, що сила української нації в нашій єдності!”, – зазначили у Семенівській селищній раді.

Фото: Семенівська селищна рада

Система Orphus Поделиться на fb