Ви тут:
Суспільство Україна 

У самопроголошеній “днр” призначили винних у загибелі мобілізованих у Макіївці, – розвідка

Керівництво «мвс днр» провело службову нараду на якій обговорювались можливі наслідки удару української артилерії по місцю розміщення російських мобілізованих в окупованій Макіївці.

Про це повідомили у ГУР МО України.

Вирішили визначити «винних» з показовим покаранням.

“В ролі «цапів-відбувайлів» виступили заступник начальника РОВД Макіївки та ще 7 «народних міліціонерів». Їх вже заарештовано «міністерством державної безпеки днр». Всім висунуто офіційне звинувачення у «недбалому ставленні до функціональних обов’язків».”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що обвинувачених не будуть довго утримувати в місцях позбавлення волі, а направлять «для виконання завдань» на блокпости в районі населених пунктів Опитне та Майорськ.

“Також відомо, що наразі на територію так званої «днр» масово прибуває особовий склад, який не планується застосовувати у бойових діях. Ці підрозділи розподіляються по «пунктах тимчасової дислокації». Найчастіше їх облаштовують у великих будинках приватного сектору, приміщеннях промислових підприємств та установ.”, – додали у ГУР.

Головне завданням новоприбулих – забезпечення посилення контррозвідувального режиму. При цьому, найбільша увага приділяється місцям розташування підрозділів так званих «кадирівців», рівень довіри до яких з боку військового командування останнім часом різко знижується.

Фото: ГУР

Система Orphus Поделиться на fb