Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Пирятині відбувся чемпіонат громади з волейболу та змагання з настільного тенісу

У спортивному залі Пирятинського ліцею пройшов Чемпіонат Пирятинської громади з волейболу. Участь взяли 6 команд: з Калинового Мосту, Теплівки, Куріньки, Малютинець та дві з Пирятина.

За третє й четверте місце змагалися команди Теплівки та «Ветеран» (Пирятин). За результатами гри бронзу здобули волейболісти «Ветерану».

У фінальній грі зустрілися команди Пирятина та Калинового Мосту. Події на майданчику протягом двох партій до останньої секунди тримали спорстменів та вболівальників у напрузі. Волейболісти обох команд йшли пліч-о-пліч. Та команда «Пирятин» змогла вибороти собі перемогу. Друге місце Чемпіонату відповідно отримали волейболісти Калинового Мосту.

Поряд з Чемпіонатом з волейболу у сусідньому спортивному залі відбулися змагання з настільного тенісу. За перемогу боролися жінки та чоловіки. Загалом було понад 20 учасників з Великої Кручі, Вікторії, Давидівки, Кейбалівки, Куріньки, Теплівки, Нових Мартиновичів та Пирятина.

Першими грали жінки. За результатами визначено переможницю та призерів: 1 місце у Дарини Самойленко з Давидівки, 2 місце у Валерії Ткаченко з Вікторії, 3 місце у Тетяни Хоменко з Вікторії.

Серед чоловіків також визначено переможця та призерів: 1 місце здобув Валерій Маляренко з Пирятина, 2 місце – Юрій Котяш з Великої Кручі, 3 місце – Олександр Лимар з Теплівки. Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.

Фото – Пирятинська громада

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb