Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся концерт “Одна на всіх, як оберіг”

До Дня Соборності України у Полтавському центрі культури та дозвілля відбувся концерт “Одна на всіх, як оберіг”, у якому взяли участь  кращі артисти міста.

Потужним початком стали сучасні хіти від міського духового оркестру “Полтава”. Зал в єдиному пориві підхоплював знайомі слова та тепло зустрічав молодих вокалістів Євгенія Панкова, Катерину Семергей, Богдана Шкуринського, Яніну Вишегородську, Юлію Твердохліб, що виконували актуальні пісні сьогодення.

Основною думкою концерту організатори поєднали самобутність українського народу та сучасні події. Цю ідею підсилив авторський показ колекції віночків, сорочок та етно-ляльок Ірини Григорової вихованками центру моди “Століття краси”.

Натхненні музичні та пластичні композиції у виконанні хореографічних колективів «SoulDanceStudio», «Пірует», «Feyeria dance studio», Dance Family «Spirit» продемонстрували, що здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя у поколіннях прийдешніх, об’єднуючи нас в спільному прагненні бути неподільними та незалежними. Прозвучали також і дві прем’єри авторських пісень Вікторії Андрійчак та Станіслави Май.

До щему в серці глядачів вразили поезія від Артема Лоїка.

Під час концерту зібрали 7 370 гривень на підтримку ЗСУ.

Марія Бойко

Фото: ЦКД

Система Orphus Поделиться на fb