Ви тут:
Культура Суспільство 

У Полтаві відбувся концерт камерної музики “Зимова рапсодія”

29 січня у межах проєкту “Музичні вечори у художньому” представили концертну програму камерної музики “Зимова рапсодія”. Піаніст і педагог Богдан Стегній та скрипаль Богдан Демиденко зачарували глядачів віртуозним виконанням творів Паганіні, Баха, Скорика, Кос-Анатольського та інших видатних композиторів.

“Це мій перший сольний концерт із відомим концертмейстером Богданом Стегнієм у Полтаві. У мене залишилось море незабутніх емоцій. Хочу висловити вдячність всім, хто підтримував мене в підготовці та організації виступу. Уклін вдячним слухачам за теплий і щирий прийом!”, – поділився враженнями скрипаль Богдан Демиденко.

Талановитий хлопець до початку повномасштабного вторгнення навчався у Харківському державному музичному ліцеї, та з початком ескалації війни змушений був рятуватися від обстрілів та з родиною переїхав до Полтави. У минулому ж році став учнем Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (викладач – Берюк Світлана Володимирівна). Грає на скрипці, фортепіано та гітарі. Перемагав на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. А цього вечора його натхненна скрипка промовляла до полтавської аудиторії.

“Мистецький простір Полтавського художнього музею надихає на творчість, прагнення поділитись емоціями зі слухачами. Концепція створення цього заходу полягала в знайомстві слухача з класичною камерною музикою. Успішно з цією ідеєю виступив молодий талановитий скрипаль з Харкова Богдан Демиденко, з яким я вперше виступив на грудневому Гала-концерті у Полтавській обласній філармонії та під враженням від блискучого виконання, запропонував йому спільний проєкт. Результат вийшов очікуваним – піднесений, емоційно насичений, віртуозно виконаний перформанс, на якому глядачі бурхливими оплесками та словами великої вдячності демонстрували свій настрій”, – зазначив Богдан Стегній.

Марія Бойко

Фото: Назар Майструк

Система Orphus Поделиться на fb