Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві попрощалися з сімома військовими, які загинули, захищаючи Україну

31 січня у Полтаві прощалися з сімома воїнами, які загинули на війні з російськими окупантами.

Рідні, близькі, друзі та побратими зібралися біля Свято-Успенського кафедрального собору, аби попрощатись із воїнами. Панахиду розпочали о 10:00.

 

Сержант Дрига Олександр Вікторович, загинув 20 січня під час виконання бойового завдання в районі Соледару Донецької обл. Військову службу проходив на посаді стрільця у бригаді територіальної оборони. Проживав у Полтаві. Буде похований у секторі почесних поховань Затуринського кладовища. Йому було 47 років.

Солдат Лимарь Андрій Дмитрович загинув 25 січня під час бойового зіткнення поблизу Соледару Донецької області. Військову службу проходив на посаді майстра – номера обслуги у бригаді територіальної оборони. Проживав у Макухівці, там же і буде похований. Йому було 36 років.

Молодший сержант Брижак Сергій Васильович загинув 24 січня внаслідок танкового обстрілу позицій підрозділу поблизу Вугледара Донецької області. Військову службу проходив на посаді старшого водія – радіотелефоніста у механізованій бригаді. Проживав у Полтаві. Буде похований у секторі почесних поховань Затуринського кладовища.

Молодший сержант Піщанський Аркадій Анатолійович помер 24 січня у Дніпропетровській лікарня внаслідок поранення, отриманого напередодні поблизу Парасковіївки Донецької області. Військову службу проходив на посаді командира відділення у бригаді територіальної оборони. Проживав у Полтаві. Буде похований Алеї Героїв у Полтаві. Йому було 47 років.

Молодший сержант Молнар Станіслав Євгенійович загинув 26 січня поблизу Соледара Донецької області. Військову службу проходив на посаді командира відділення у бригаді територіальної оборони. Проживав у селі Гожули Полтавської громади, там же і буде похований. Військовому було 38 років.

Старший солдат Жук Іван Віталійович загинув 27 січня в районі Соледара Донецької області. Військову службу проходив на посаді старшого стрільця у бригаді територіальної оборони. Проживав у Полтаві. Буде похований у секторі почесних поховань Затуринського кладовища. Йому було 47 років.

Штаб-сержант Перетятько Олег Григорович помер 27 січня внаслідок захворювання у Києві. Військову службу проходив на посаді заступника командира бойової машини у механізованій бригаді. Проживав у Полтаві. Буде похований у секторі почесних поховань Затуринського кладовища. Йому було 49 років.

 

Система Orphus Поделиться на fb