Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Миргороді презентували літературний альманах

У Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі відбулася презентація літературного альманаху “Миргородські обрії – 2022” Миргородського літературного об’єднання “ДієСлово”.

Щорічний вихід у світ альманаху “Миргородські обрії” – це своєрідний звіт авторського колективу літературного об’єднання “ДієСлово”. Збірки почали виходити з 2016 року, презентоване видання вже шосте. Твори свідчать про літературну зрілість авторів та усвідомлення ними відповідальності за популяризацію літератури рідного краю. 

У збірці можна знайти оповідання, роботи краєзнавчого характеру, патріотичні, ліричні, гумористичні вірші, твори для дітей. Альманах розрахований на широке коло читачів, адже тут є твори на різний смак, для різних вікових категорій.

Альманах 2022 року значно відрізняється від попередніх видань. Однією з ключових тем збірки стали події сьогодення. Вірші, обпалені війною, складають левову частку наповнення книги. Ще однією особливістю є те, що у виданні представлено значно більше прозових творів, ніж зазвичай. Навіть визнані майстри поетичного слова представили на суд читачів прозові твори.

У створенні альманаху взяли участь 16 авторів – люди різних професій, об’єднані любов’ю до художнього слова. Окрім членів “ДієСлова”, до авторського колективу приєдналися спеціально запрошені гості з Хоролу та Києва.

Під час заходу автори натхненно читали власні вірші, спілкувалися, ділилися враженнями та творчими планами. Окрасою заходу стали музичні виступи вокального тріо “Яліра” та Народного художнього колективу “Студія естрадного вокалу “Соняшник” Миргородського центру естетичного виховання (керівник – О.В.Алексієнко), а також поетеси та барда Олени Олійник-Локай.

Марія Бойко

Фото: літературно-меморіальний музей Давида Гурамішвілі

Система Orphus Поделиться на fb