Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубенській громаді реалізують ініціативу з безпеки цивільного населення

Громадська організація “Твій Світ” провела робочі зустрічі з партнерами нової ініціативи, спрямованої на допомогу цивільному населенню отримувати необхідні знання, уміння та послуги з питань безпеки в умовах війни. Серед партнерських організацій – Лубенська публічна бібліотека імені Володимира Малика.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Під час робочої зустрічі обговорили плани нового проєкту: проведення тренінгу, інформаційно-просвітницькі заходи в старостатах Лубенської громади, методи та способи поширення цікавих і корисних інформаційних матеріалів.

Організатори передали бібліотеці буклети “Дії населення при проведенні евакуації”, які були отримані від Міжнародної неурядової організації “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту” (CIVIC). У рамках проєкту планують також виготовити та надати старостатам у користування мобільні стенди з питань дій населення у надзвичайних ситуаціях.

Заходи відбуваються у в межах проєкту “Захищені старостати: створення пунктів безпеки в старостинських округах Лубенської громади. Медіаграмотність. Безпека. Медицина”. Проєкт фінансується CIVIC в рамках проєкту “Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва”. Проєкт фінансується урядом Канади.

Фото: Лубенська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb