Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У Китаї запустили перший водневий потяг

Найбільший у світі виробник залізничних транспортних засобів випустив потяг з нульовим рівнем викидів, який використовує водневе паливо та суперконденсатори як джерело енергії.

Про це повідомляє ITC.ua.

Потяг складається з 4 вагонів, має запас ходу 600 км та може розвивати швидкість до 160 км/год, що робить його найшвидшим залізничним транспортом на водні, що працює сьогодні.

Розробка належить державному промисловому підприємству CRRC та компанії Chengdu Rail Transit. У потязі працює 5G, а також передбачені режими автоматичного запуску, зупинки та повернення у депо.

Водень вважається чистим джерелом енергії, тому що водяна пара є єдиним побічним продуктом при його спалюванні. Він не виробляє шкідливих речовин, що забруднюють навколишнє середовище або парникових газів. Крім того, водень можна виробляти з різних джерел, включаючи відновлювані ресурси, такі як енергія вітру, сонця та води, що ще більше збільшує його потенціал як варіанту екологічно чистої енергії.

Німеччина лідирує у виробництві такого транспорту, там вже працюють 14 поїздів Alstom на водневому паливі. Машина CRRC випереджає німецькі потяги за швидкістю приблизно на 20 км/год, але ті своєю чергою пропонують більший запас ходу — до 1000 км.

Система Orphus Поделиться на fb