Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Кобеляцькій громаді пройшов турнір з армреслінгу

Визначились призери першості громади.

Про це повідомляє Федерація армреслінгу Полтавської області.

Повний список призерів та переможців виглядає наступним чином:

Men 35 чоловіки L
1. Хорішко Владислав Org: Кобеляки
2. Сабадирь Олександр Org: Кобеляки

Men 40 жінки L
1. Дементьєва Анна Org: Кобеляки
2. Мускулець Анастасія Org: Кобеляки
3. Сабадирь Софія Org: Кобеляки

Men 45 чоловіки L
1. Корнілов Максим Org: Кобеляки
2. Коваль Олександр Org: Кобеляки
3. Волошко Руслан Org: Кобеляки
4. Кириченко Кирило Org: Кобеляки
5. Трохимчук Андрій Org: Кобеляки
6. Чумак Макар Org: Кобеляки

Men 50 жінки L
1. Галаган Вероніка Org: Ганжівка
2. Заїка Вікторія Org: Кобеляки
3. Зінченко Анна Org: Кобеляки
4. Рибка Ірина Org: Кобеляки
5. Ярина Кароліна Org: Лісне

Men 55 чоловіки L
1. Кравченко Артем Org: Кобеляки
2. Федірець Костянтин Org: Кобеляки
3. Кравченко Ярослав Org: Кобеляки
4. Суханов Богдан Org: Кобеляки
5. Рибка Дмитро Org: Кобеляки
6. Савченко Олексій Org: Кобеляки
7. Каблучка Олександр Org: Кобеляки

Men 60+жінки L
1. Гречана Вероніка Org: Кобеляки
2. Тесля Кіра Org: Деменки
3. Поцелуйко Надя Org: Кобеляки

Men 60 жінки L
1. Татарко Дарина Org: Лісне
2. Китаста Софія Org: Кобеляки
3. Татарко Євгенія Org: Лісне

Men 65+чоловіки L
1. Коваль Дмитро Org: Кобеляки
2. Носов Станіслав Org: Кобеляки
3. Масич Віталій Org: Кобеляки
4. Литвин Денис Org: Сухинівка
5. Челідзе Станіслав Org: Кобеляки
6. Черкасов Дмитро Org: Шенгури
7. Мороз Арсеній Org: Шенгури
8. Корнута Іван Org: Кобеляки

Men 65 чоловіки L
1. Варич Сергій Org: Кобеляки
2. Деменко Вадим Org: Деменки
3. Ломаков Максим Org: Кобеляки
4. Кинько Євген Org: Кобеляки
5. Корнілов Артем Org: Кобеляки
6. Малий Данило Org: Кобеляки
7. Ситник Владислав Org: Кобеляки
8. Поцелуйко Іван Org: Кобеляки
9. Кісільов Віталій Org: Кобеляки
10. Загубинога Максим Org: Кобеляки
11. Костенко Владислав Org: Кобеляки

Men 35 чоловіки R
1. Хорішко Владислав Org: Кобеляки
2. Сабадирь Олександр Org: Кобеляки

Men 40 жінки R
1. Дементьєва Анна Org: Кобеляки
2. Сабадирь Софія Org: Кобеляки
3. Мускулець Анастасія Org: Кобеляки

Men 45 чоловіки R
1. Корнілов Максим Org: Кобеляки
2. Коваль Олександр Org: Кобеляки
3. Волошко Руслан Org: Кобеляки
4. Чумак Макар Org: Кобеляки
5. Трохимчук Андрій Org: Кобеляки
6. Кириченко Кирило Org: Кобеляки

Men 50 жінки R
1. Галаган Вероніка Org: Ганжівка
2. Заїка Вікторія Org: Кобеляки
3. Зінченко Анна Org: Кобеляки
4. Рибка Ірина Org: Кобеляки
5. Ярина Кароліна Org: Лісне

Men 55 чоловіки R
1. Кравченко Артем Org: Кобеляки
2. Федірець Костянтин Org: Кобеляки
3. Кравченко Ярослав Org: Кобеляки
4. Савченко Олексій Org: Кобеляки
5. Рибка Дмитро Org: Кобеляки
6. Суханов Богдан Org: Кобеляки
7. Каблучка Олександр Org: Кобеляки

Men 60+жінки R
1. Гречана Вероніка Org: Кобеляки
2. Тесля Кіра Org: Деменки
3. Поцелуйко Надя Org: Кобеляки

Men 60 жінки R
1. Китаста Софія Org: Кобеляки
2. Татарко Євгенія Org: Лісне
3. Татарко Дарина Org: Лісне

Men 65+чоловіки R
1. Коваль Дмитро Org: Кобеляки
2. Литвин Денис Org: Сухинівка
3. Масич Віталій Org: Кобеляки
4. Черкасов Дмитро Org: Шенгури
5. Носов Станіслав Org: Кобеляки
6. Мороз Арсеній Org: Шенгури
7. Корнута Іван Org: Кобеляки
8. Челідзе Станіслав Org: Кобеляки

Men 65 чоловіки R
1. Варич Сергій Org: Кобеляки
2. Деменко Вадим Org: Деменки
3. Ломаков Максим Org: Кобеляки
4. Кинько Євген Org: Кобеляки
5. Ситник Владислав Org: Кобеляки
6. Корнілов Артем Org: Кобеляки
7. Поцелуйко Іван Org: Кобеляки
8. Малий Данило Org: Кобеляки
9. Костенко Владислав Org: Кобеляки
10. Загубинога Максим Org: Кобеляки
11. Кісільов Віталій Org: Кобеляки

Командні результати
1. Org:Кобеляки Total:269
2. Org:Лісне Total:33
3. Org:Деменки Total:28
4. Org:Ганжівка Total:20
5. Org:Сухинівка Total:11
6. Org:Шенгури Total:9

Система Orphus Поделиться на fb