Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У бюджеті Пирятинської громади на соціальну підтримку військових заплановано понад 1,2 млн грн

Щоб підтримати військовослужбовців та їхні родини, Пирятинська міська рада прийняла Комплексну програму соціального захисту та соціального забезпечення на 2023 рік, де на заходи соціальної підтримки військовослужбовців та їхніх родин передбачено понад 1,2 млн грн.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

“Протягом 2022 року за допомогою звернулися понад 80 людей на загальну суму 1 млн 154 тис 972 грн. Крім цього, спільно з благодійними та громадськими організаціями надано близько 740 продуктових наборів для родин військовослужбовців та 569 солодких подарунків дітям військових”, – йдеться у повідомленні.

Протягом минулого року виплачували матеріальну допомогу у розмірі прожиткового мінімуму дитині загиблого учасника АТО. Також надавали види допомоги:

щоквартальна матеріальна допомога для оплати житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, які брали безпосередню участь в бойових діях з початку збройної агресії російської федерації, та сім’ям померлих учасників антитерористичної операції в 2015-2018,

одноразова матеріальна допомога на поховання військовослужбовців, які брали безпосередню участь в бойових діях від початку збройної агресії російської федерації,

одноразова матеріальна допомога на лікування в стаціонарних відділеннях та зубопротезування і лікування зубів учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників АТО, ООС, військовослужбовців, які брали безпосередню участь в бойових діях з початку збройної агресії російської федерації, ветеранів війни та учасників бойових дій, які брали участь у бойових діях чи забезпеченні бойової діяльності військ на території Афганістану, інших держав та особам з інвалідністю з їх числа.

За детальною інформацією слід звертатися у відділ соціального захисту та охорони здоров‘я виконкому міської ради (вул.Соборна, 42) або за телефоном (05358)21430.

Система Orphus Поделиться на fb