Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Триває розслідування щодо ПВК “Вагнер”, щоб притягнути до відповідальності керівництво і їхніх представників, – Офіс Генпрокурора

Наразі розслідується низка кримінальних проваджень щодо приватних військових компаній, які беруть учать у збройному конфлікті на боці російських угруповань або входять до їхнього складу, або координуються вищим військовим керівництвом РФ.

Про це в ефірі телемарафону сказав начальник Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генпрокурора Юрій Бєлоусов, повідомили в Офісі Генпрокурора.

Він уточнив, що триває розслідування і щодо ПВК “Вагнер”, щоб притягнути до відповідальності керівництво і представників цього угруповання.

“По кожному представнику ПВК або російському військовому, які втекли за кордон, буде ухвалюватися окреме рішення. Хтось може бути важливішим, як свідок для розслідування, якщо він не вчинив при цьому воєнні злочини. Якщо ця людина вчинила воєнні злочини і при цьому хоче сприяти, це може бути враховано при обрахуванні покарання”, – пояснив Юрій Бєлоусов.

Також додав, що щодо тих, хто вчинив тяжкі воєнні злочини, в будь-якому випадку буде проводитися процедура екстрадиції і притягнення до відповідальності у національних судах.

Система Orphus Поделиться на fb