Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Студенти, аспіранти та викладачі можуть безкоштовно відвідувати онлайн-лекції професорів провідних світових університетів

В Україні триває міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty (UGF). Студенти, аспіранти, викладачі, професіонали мають можливість безкоштовно відвідувати онлайн-лекції професорів провідних світових університетів, закордонних топекспертів та підприємців.

Про це повідомили в МОН.

Як узяти участь в UGF?

  • Зареєструйтесь, натиснувши For Participants: SIGN IN
  •  Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. Коли контриб’ютори оберуть дати лекцій, UGF повідомить вас.
  • Зайдіть у свій кабінет та беріть участь у лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англійську чи українську). Ставте питання лекторам у чаті, вони дадуть відповідь на найцікавіші.
  • Шукайте корисні лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).
  •  Отримуйте сертифікати про участь у лекціях UGF (у 2023 році).

 

Міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty (UGF) стартувала у листопаді 2022 року. 

“За перший місяць на платформі UGF зареєструвались понад 5 тис. учасників та майже 20 контриб’юторів зі США, Великобританії, Швеції, Німеччини. Понад 30 закладів вищої освіти України стали партнерами UGF. У Міністерстві освіти і науки України заохочують освітні заклади, освітян та здобувачів освіти приєднуватись до Ukraine Global Faculty.”, – повідомили в МОЗ.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb