Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині сім’ям 22 полеглих військових виплатять одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету

У Полтавській обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Заступник начальника ОВА Олексій Бруслик наголосив на важливості надання матеріальної допомоги жителям області, особливо під час війни.

“Комплексна програма соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки в грудні була допрацьована й затверджена на сесії обласної ради. Деякі напрями були продовжені, деякі допрацьовані, по багатьох напрямах збільшені суми виплат допомог. Це дуже важливо, бо ті обставини, з якими стикається вся країна, потребують реагування і на загальнодержавному, й на обласному рівнях. Адже нині багато людей звертається за допомогою, і ця підтримка їм дуже потрібна”, – наголосив Олексій Бруслик.

На засіданні розглянули звернення громадян та прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги 248 громадянам на загальну суму 3,3 мільйона гривень. Зокрема, 22 сімʼям загиблих військовослужбовців нададуть допомогу на більше ніж 1 млн грн. Ще 13 військовослужбовцям, які отримали поранення, буде виплачено від 5 до 20 тисяч гривень залежно від ступеня тяжкості захворювання.

Також на комісії розглянули заяви мешканців області щодо виплати допомоги на лікування онкозахворювань дітей та дорослих, оздоровлення ліквідаторів ЧАЕС. Крім того, 3 жителі області, яким у лютому виповниться по 100 років, отримають з обласного бюджету одноразову матеріальну допомогу в сумі 2000 гривень.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb