Ви тут:
Суспільство Україна 

Повітряні Сили ЗСУ підсилюють північний кордон на час білорусько-російських навчань

Під час авіаційних навчань росіяни та білоруси планують відпрацювати ведення повітряної розвідки, спільне патрулювання повітряного простору вздовж кордону та, між іншим, висадку тактичного повітряного десанту. Тож ЗСУ підсилює захист північного кордону.

Про це повідомляє ArmyInform.

За словами речника Командування Повітряних Сил ЗСУ полковника Юрія Ігната, це типові завдання для авіаційних навчань.

“Навчання можна назвати “навчаннями”, можна назвати якоюсь “підготовкою до передислокації військ”… Територія білорусі з самого початку війни використовувалася російською авіацією для завдання ударів саме з території білорусі”, – зазначив Ігнат.

Також додав, що кордон на півночі підсилюється додатковими підрозділами всіх Сил оборони, у тому числі Повітряні Сили “теж роблять певні кроки” для посилення оборони на цьому напрямку.

“Будь-яке навчання — це взагалі процес постійний у будь-якому військовому організмі, чи це ворожий організм, чи у нас. Як відомо, у нас теж триває навчальний процес. І курсанти Харківського університету Повітряних Сил теж навчаються, хоч і в бойових умовах, але проводять і польоти, й інші заходи бойової підготовки для того, власне, щоби посилювати підрозділи молодими фахівцями, які будуть готові боронити нашу державу” — зауважив полковник Ігнат.

Нагадаємо, 16 січня поблизу українського кордону розпочалось спільне льотно-тактичне навчання авіаційних підрозділів збройних сил республіки білорусі та росії, які входять до регіонального угруповання військ із залученням бойових літаків обох країн.

Фото: armyinform

Система Orphus Поделиться на fb