Ви тут:
Суспільство Україна 

Росія має кадрові проблеми з командним складом в армії, з кожним днем вони будуть тільки збільшуватися, – розвідка

У російській армії є проблеми з командирами на рівні взводу чи роти, які щодня тільки зростатимуть

Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Черняк, повідомляє РБК-Україна.

Він зазначив, що кадрова нестача спостерігається зокрема у передових підрозділах: там не вистачає близько 40% молодших командирів.Також у підрозділах, які воюють у Донецькій і Луганській областях спостерігають проблему з командирами на рівні взводу чи роти.

“Російська Федерація продовжуватиме наступальні дії, тому що вона не досягла своєї основної мети – повної окупації Донецької та Луганської областей. І саме в підрозділах, які там знаходяться ми спостерігаємо, що окупанти мають серйозні проблеми з командирами на рівні взводу чи роти”, – наголосив Черняк.

За його словами, ворожі підрозділи, що стоять на першій лінії, не хочуть іти воювати, іти в наступ. Натомість він каже, що багато хто хоче себе скалічити, щоби повернутися на територію РФ і не воювати.

“Більшість не планує продовжувати контракт, але їх ніхто не питає”, – заявив Черняк.

Він додав, що саме з цієї причини мобілізованих росіян часто відправляють на штурмові дії. При цьому з ними немає командування та належної взаємодії між групами. За словами Черняка, вони можуть мати незначні тактичні успіхи, утім все ж гинуть сотнями, а згодом на їхнє місце надсилають нові підрозділи.

Представник ГУР уточнив, що Росія має проблеми з керівництвом в армії й на вищих рівнях. Він зазначив, що там уже спостерігається часта зміна генералів і командувачів різного рівня, яким не вдалося виконати поставлені задачі. На думку Черняка, це їхній останній шанс виправити ситуацію і хоча б частково досягти цілей.

“За нашими оцінками, кадрові проблеми з командним складом росіян з кожним днем будуть тільки збільшуватися”, – наголосив Черняк.

Система Orphus Поделиться на fb