Ви тут:
Суспільство Україна 

Пріоритет нинішнього року – реінтеграція деокупованих територій, – Ірина Верещук

Напередодні Нового року Кабмін ухвалив План дій органів виконавчої влади й місцевого самоврядування з відновлення деокупованих територій.

Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук в одному з телеефірів заявила, що пріоритет нинішнього року – реінтеграція деокупованих територій, повідомили у Мінреінтеграції.

Документ розроблявся Мінреінтеграції за дорученням Прем’єр-міністра і є головним дороговказом для подальшої діяльності на звільнених територіях. Він передбачає низку невідкладних заходів: очищення територій від мін, відновлення влади та правоохоронної діяльності, обігу гривні й казначейського обслуговування, відновлення соціальних виплат і пенсій, забезпечення харчовими продуктами, товарами першої потреби, ліками, медичною допомогою тощо.

“30 грудня Кабінет Міністрів України ухвалив план дій державної та виконавчої влади, місцевого самоврядування, ДСНС, правоохоронців і всіх-всіх органів, які заходять у звільнені населені пункти. Всі знають обсяг відповідальності й роботи. Ми повернемо повноцінне життя у наші міста та села”, – зазначила Ірина Верещук.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus Поделиться на fb